| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Дек 01, 2008 18:53 Заглавие: AKAI CT-21WKD - мести програмите!!! |
|
|
Колеги,възможно ли е този тунер да се замени с друг?
Съвсем я оплесках тая тема. 
Последната промяна е направена от stiyan stoikov на Вто Дек 02, 2008 13:07; мнението е било променяно общо 3 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Дек 01, 2008 19:53 Заглавие: |
|
|
Колега Филипов,не сте прав в случая.Когато напиша това което търся излиза само една тема(която не е посочената)Това се получава заради надписа "A"или "B".
Благодаря!Ако сметнете за нужно може да изтриете темата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пон Дек 01, 2008 20:09 Заглавие: |
|
|
Ама и ти не си прав колега! Преди няколко дена писах, как се улеснява търсенето на даден тунер. А на така зададения въпрос, тоя дето иска да помогне, трябва първо да разбере какъв е търсения тунер! Отнема доста време. Да не говорим, че ако беше написан модела на устройството-много по лесно. Абе изобщо, що аз да се тормозя, като има балъци дето ще потърсят вместо мен. Поне да беше написал дали е 5 или 12в. Защото го виждам на картинка, ама не знам какъв е.
Увеличить фото »» _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Дек 01, 2008 20:17 Заглавие: |
|
|
mitachi, то и аз не съм го виждал(правя услуга на един колега без нет)
Само си навлекох неприятности.Моля,въпроса да се счита за приключен.
Смятах че е приключен но съм се лъгал.Akai-чето имало странен дефект.На ДМВ в края на обхвата на 4-5 програми мести(по точно един път има програма,друг път не)Колегата е сменял тунер и памет,ефект няма.Изпълнен е с AN5195 K-C,проц.712А4216 KWMCC,24C04,AN5534. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|