| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
todoran Опитен потребител

Регистриран на: 05 Апр 2006 Мнения: 197 Местожителство: Kneja
|
Пуснато на: Сря Дек 10, 2008 21:30 Заглавие: Vestel 11AK19B-2 Замяна на TDA8842 2Y със TDA8840 |
|
|
| Ако някой е правил подобна замяна успешно или неуспешно,моля да сподели резултата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nia Опитен потребител

Регистриран на: 08 Фев 2008 Мнения: 238 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Сря Дек 10, 2008 21:37 Заглавие: |
|
|
Колега:опитай,що ти да не бъдеш първия.Не си Колумб за да те псуват че, си открил американците  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
todoran Опитен потребител

Регистриран на: 05 Апр 2006 Мнения: 197 Местожителство: Kneja
|
Пуснато на: Сря Дек 10, 2008 21:53 Заглавие: |
|
|
| Нали и една от възможностите на форума е да не откриваме не само Америка,но и топлата вода че и велосипеда даже.Аз не си и помислям даже да карам някой колега да експериментира вместо мен,а ако вече го е правил просто да сподели. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
atanaspopov Опитен потребител

Регистриран на: 17 Май 2004 Мнения: 195 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Сря Дек 10, 2008 22:10 Заглавие: |
|
|
В атача може да видиш таблица на съответтствието. Аз преди няколко дни подменях TDA8842 s1 2y със същата. Струва 23 лева (не чак толкова скъпо за да се смени с оригиналната).
Успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Сря Дек 10, 2008 22:36 Заглавие: |
|
|
Нямаш проблеми!
Действай -- Смело!-- |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
todoran Опитен потребител

Регистриран на: 05 Апр 2006 Мнения: 197 Местожителство: Kneja
|
Пуснато на: Сря Дек 10, 2008 22:40 Заглавие: |
|
|
Благодаря колега.Като изключим,че няма да има секам струма ми се,че би трябвало да стане.Проблема ми беше,че днес на обяд получих пратка от КСП,а след обяд ми докараха Vestel-а и не ми се прави утре заявка само за това ТДА,а и клиентите се поразглезиха малко та не им се чака една седмица вече.
Лека вечер. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Сря Дек 10, 2008 23:30 Заглавие: |
|
|
| Щом си плащат... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|