helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Вто Дек 16, 2008 22:46 Заглавие: Philips chassis anubis A AC въпрос за TDA 4504B --РЕШЕНО! |
|
|
Кошника е паднал бая от високо и платката е на парчета,но имам конкретен въпрос,понеже го докарах до хор. черта:от извод 4 на TDA 4504B,трябва ли да има наличие на верт. импулси,при "вдигнато" краче/4/.Всичко по веригата,до входа на изходното стъпало е почупено.На извод 3 на същата ИС,има трионообразни импулси.Захранването и е нормално.Обратната връзка към извод 5 също не съм сигурен,че е коректна.Може и там да е проблема...
В момента нямам TDA3653 и не съм я сменял.
Демек,ако не работи крайното стъпало,трябва ли да има импулси на извод 4 на TDA 4504B.
...Имаше и прекъснала маса към крачета 2 и 4 на TDA3653/крайно стъпало/ и в този случай липсват и вертикални импулси от извод 4 на TDA 4504B. |
|