 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
emil74 Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2007 Мнения: 1111
|
Пуснато на: Пет Дек 12, 2008 13:00 Заглавие: JVC KD-S73R се включва сам |
|
|
| CD и радио за кола JVC KD-S73R се включва сам от известно време. Прави го през нощта, включително и със свален панел. Оставям го изключен, а сутринта - работи. Преди време беше залян лицевия панел с ароматизатор, но го почистих и нямаше проблеми повече от осем месеца. Отварях го, но самият касетофон е чист и там няма следи от ароматизатор. А панелът е свален, така че причината не е в заливането. Някакви идеи какво може да е? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
PETAR_DATSKA Нов потребител

Регистриран на: 14 Окт 2008 Мнения: 44
|
Пуснато на: Вто Дек 16, 2008 15:47 Заглавие: re |
|
|
| Здравей , провери буксата в която влиза панела изчисти я със спирт , даже ще е по-добре да почистиш цялата платка. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|