| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
kasiko Опитен потребител

Регистриран на: 23 Фев 2007 Мнения: 107 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Пет Дек 12, 2008 15:55 Заглавие: 11AK30A14 -Завишени напрежия |
|
|
| Беше окъсил диод d 810 след смяната работи нормално,но ми направи впечетление че напреженията са завишени с около 3-4 в.от сер. могали да ги занижа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Дек 12, 2008 15:58 Заглавие: |
|
|
Мда....
С този обаче. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kasiko Опитен потребител

Регистриран на: 23 Фев 2007 Мнения: 107 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Пет Дек 12, 2008 16:04 Заглавие: |
|
|
| по какъв начин. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nankov Опитен потребител

Регистриран на: 12 Яну 2005 Мнения: 347 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Пет Дек 12, 2008 16:08 Заглавие: |
|
|
Казва се "сервизна отверка" _________________ Има 101 причини да се гордея че съм Българин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
maistor trichko Активен потребител

Регистриран на: 12 Дек 2008 Мнения: 58
|
Пуснато на: Пет Дек 12, 2008 16:19 Заглавие: |
|
|
Лъжат те,не им вЕрвай!В най-новите модели тв-та от сервизно меню се променя даже и размера на кутията!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Пет Дек 12, 2008 16:19 Заглавие: |
|
|
nankov, Вземете го на служба малко при вас. За 2 години ни форуми, ни обменници помагат....  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коце Опитен потребител


Регистриран на: 29 Ное 2004 Мнения: 1072 Местожителство: БЪЛГАРИЯ
|
Пуснато на: Пет Дек 12, 2008 18:59 Заглавие: |
|
|
Христооо,при нас у македонско ги обучаваме такива бре _________________ Костадин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Пет Дек 12, 2008 20:25 Заглавие: |
|
|
| РАЗГЛЕДАЙ схемата на ТВ-то/ИЗ!!/. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Пет Дек 12, 2008 22:45 Заглавие: |
|
|
Как така НАПРЕЖЕНИЯТА са завишени с 3-4 волта?За кои напрежения става дума?Ако говориш за вторичните на ИЗ,все пак за В+ ли става дума или за някое от "ниските" напрежения.Във втория случай,3-4 волта са си бая! Ако има тример за регулирането им/не съм гледал схемата/,грабваш онова нещо ,за което спомена RC.Ако няма тример,резистора/високоомния/,който е свързан към В+,го намаляваш по стойност,с няколко процента. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Дек 12, 2008 22:52 Заглавие: |
|
|
| R817/R818 ,пипни този делител,много внимателно. Все пак провери първо електролитите ,да няма изсъхнали. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|