 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
rd128 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Юли 2008 Мнения: 345 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Нед Дек 14, 2008 22:47 Заглавие: замяна на кинескоп. |
|
|
| ТВ-то е GOLDSTAR СКТ-9745 с кинескоп GOLDSTAR А48КМХ12ХХ замених го с кинеском СHUNGHUA A48AEY90X (тънкошиен). С новото кино работи много добре. Въпросът ми е има ли значителна разлика в работните напрежения между кинескопите с нормална и тънка шия (активноте съпротивления на отопленията съответно са 2,3ом и 5,2ом) Предварително благодаря и весели празници на всички. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пон Дек 15, 2008 8:06 Заглавие: |
|
|
Препоръчително е с подбор на последователно свързан резистор на отоплението да се подбере най- ниското напрежение при което да работи ,че може скоро да се стопи отоплението . _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|