| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Дек 15, 2008 13:19 Заглавие: NEO TV-2166TX - Сервизен режим? |
|
|
Колеги,трябва ми начина за влизане в сер.режим на въпросното ТВ.Изпълнен е с STV2248,SDA5555 A068,на шасито 090*k2166axt01/00.
ДУ е KK-Y267B,на което няма бутон Recall.
Има Reveal но с него нищо не се получава.Има два скрити бутона,не действат |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Дек 15, 2008 14:07 Заглавие: |
|
|
Влезнах в режима.Меню и три пъти бут.Дисплей Тв е закупено с това ДУ и няма бутон Recall.Има и разминаване на част от другите бутони. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Дек 15, 2008 15:30 Заглавие: |
|
|
Тези два пулта много си приличат (особенно когато е затворено капачето долу). Позиционно бутоните излъчват едни и същи команди но процесорите за които са предназначени интерпретират част от командите по различен начин (съответно има разлика в надписите на част от бутоните).
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|