| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Дек 16, 2008 17:17 Заглавие: TV Watson 7040 шаси 11АК19Е3-кондензатори |
|
|
Питането ми е дали са с такива стойности кондензаторите в колектора на крайния транзистор на тхо при 110 градуса кинескоп
C613-12nf 630v
C626-12nf 1600v.
C610-100nf 250v
C621-1uf100v
C611-6.2nf1600v
Тези които са сложени на шасито след намеса нямат нищо общо. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Дек 16, 2008 17:39 Заглавие: |
|
|
Според мен сложи тези стойности,които си дал. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Дек 16, 2008 17:46 Заглавие: |
|
|
Така и ще направя ,схемата я свалих от файлообменика но там няма табличка за други кинескопи а и не знам дали са го произвеждали с други такива и си рекох че някой може да има пълно сервизно.
Благодаря  _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Дек 16, 2008 17:59 Заглавие: |
|
|
Аз гледах от една схема където са дадени за 110" само промени в стойности от захранването. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|