| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
savatv Активен потребител

Регистриран на: 06 Авг 2008 Мнения: 71 Местожителство: В.Търново
|
Пуснато на: Чет Дек 18, 2008 12:52 Заглавие: SAMSUNG CW-29M064N-влизане в сервизен режим |
|
|
Здравейте колеги,трябва ми сервизен режим на този телевизор.За съжаление не мога да дам състава защото телев. не е при мен.Проблема е в корекция изток запад /след грамотевица/ .Изка ми се да погледна първо в сервизен преди да го вкарам в сервиза.
Предварително благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Дек 18, 2008 13:10 Заглавие: |
|
|
KS7A
В ТРИ части! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
savatv Активен потребител

Регистриран на: 06 Авг 2008 Мнения: 71 Местожителство: В.Търново
|
Пуснато на: Чет Дек 18, 2008 13:32 Заглавие: |
|
|
Много благодаря.
Разпънах го от сервиз и всичко стана ОК. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|