| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
www123 Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2008 Мнения: 160
|
Пуснато на: Чет Дек 25, 2008 15:50 Заглавие: телевизор SONY KV-29FX66E не му свети светодиода на standby |
|
|
| Телевизора е с отделен траф на standby. На сигнала STBY+6V напрежението си го има, на изхода на стабилизатора IC6206 си има 5V и на 3 краче на CN0001 на процесорния модул го има напрежението. Май ще да е процесорния модул. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladi46 Опитен потребител

Регистриран на: 19 Юни 2007 Мнения: 1156 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Чет Дек 25, 2008 16:55 Заглавие: |
|
|
Памет, процесор? _________________ Кажат ли ми, че ще грее слънце, веднага слагам зимните гуми! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
www123 Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2008 Мнения: 160
|
Пуснато на: Чет Дек 25, 2008 17:24 Заглавие: |
|
|
| Има и едно напрежение +3.3V-STB на процесорния модул, и него си го има. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Дек 25, 2008 17:59 Заглавие: |
|
|
Обикновено на тези има проблеми около ТХО ама какво му пречи и да забива от нещо процесора .Ресета как е ? _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|