| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Сря Фев 23, 2005 21:53 Заглавие: монитор mitsubishi TFV8705skhkw |
|
|
| Захранването си е заминало и е изградено със MJ2400(изправител със плавно запускане и контрол на входно U) само толкова знам за него и STR S6708A. STR си го поръчах за утре ,но това MJ несе появява за доставка. Някой знае ли нещо повече за MJ или да има схема на това захранване? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
elios Опитен потребител

Регистриран на: 30 Ное 2002 Мнения: 130 Местожителство: Габрово
|
Пуснато на: Чет Фев 24, 2005 19:24 Заглавие: |
|
|
Провери си пощата. _________________ Заедно можем всичко! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пет Фев 25, 2005 12:15 Заглавие: |
|
|
| С позистор,варистор и грец не можеш ли да го замениш? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пет Фев 25, 2005 12:58 Заглавие: |
|
|
Като му гледам схемата пратена ми от elios мога да си го и махна това MJ.STR го има и във много сонита и няма такива плавни запуски.Трябва да се опита и ще пиша.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|