| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tvpetrov Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2004 Мнения: 590 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Чет Фев 24, 2005 11:39 Заглавие: SHARP 70DS-18S СЕРВ.МЕНЮ |
|
|
| Имам проблем с този SHARP и едва ли ще си помогна нещо ,но ще бъда благодарен ако някой сподели как се влиза за този модел в серв. меню.Мисля,че нещо е проискрило и го е шашнало,тъй като същия работи,но изображението е повдигнато с 10см нагоре.Дотук всичко добре,но върти и к-ната,което ме навява на грозната мисъл и за хардуерен проблем.Така че аконякой помогне с менюто да опитам да го разглидам.Приемам и всякакви съвети . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Фев 24, 2005 11:45 Заглавие: |
|
|
| Vol- и Pr+ от предния панел и включване от мрежовия ключ не става ли? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tvpetrov Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2004 Мнения: 590 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Чет Фев 24, 2005 17:30 Заглавие: |
|
|
| ЗДравейте RC.Опитах с всички начини описани за SHARP,с които разполагам вкл.и това,но не става.За този модел не открих нищо освен че пулта с който се управлява е Р1827.Нито шаси открих нито схема. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Чет Фев 24, 2005 18:12 Заглавие: |
|
|
Пращам ти схема , а иначе би трябвало входа в сервиз да е както го описва RC.Странно защо не се получава. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tvpetrov Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2004 Мнения: 590 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Чет Фев 24, 2005 19:35 Заглавие: |
|
|
| Благодаря Noel утре ще видя какво си ми пратил,но чувствам че ще бера ядове с тоя апарат.Като го отворих видях,че доста пъти е бил на сервиз и вече има доста изменения по дъното.А що се отнася до влизането в сервиз не иска и това е. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Чет Фев 24, 2005 22:04 Заглавие: |
|
|
| Колега според мен ако има възможност го върни на клиента и си отдъхни с облекчение.Тази марка е непоправима.Ще го направиш сега ще се усмихнеш доволно и ще се озъбиш след десетина дни като ти го донесе пак че е спрял .И тогава ще проклинаш .Знаеш ли носили са ми Шарпове наглед с много лесен дефект и отказвам защото после бера ядове.Както си решиш но това не е телевизор .Това си е мое лично мнение и не ангажирам никого с него. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Чет Фев 24, 2005 22:12 Заглавие: |
|
|
коцев прав си че това не са телевизори.това са някакви изчадия -мисля че си правят експерименти тия от sharp kakва по голяма простотия могат да измислят  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tvpetrov Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2004 Мнения: 590 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Пет Фев 25, 2005 10:04 Заглавие: |
|
|
| Здравейте колеги!Знаете ли ,много сте прави,но за съжаление повечето нови апарати вече са по скоро компютри отколкото телевизори и нуждата от нас започва да става все по-малка и по-малка,особено при тези неприлично ниски цени в магазините.Аз съм на стъпка от това да послушам съветите ви и не се срамувам да призная,че това тв не е лъжица за моята уста ,но няма как да разбереш с какво точно се сблъскваш преди да го отвориш и огледаш.Все пак ще се опитам да помогна заради настояването на клиента и ако не се справя ще го върна. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пет Фев 25, 2005 11:01 Заглавие: |
|
|
Не се отчайвате колеги,специализирайте се и в новите неща,че "Фунаите" и "Голдстарчетата" ще свършат..  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|