 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
пламенхар Опитен потребител

Регистриран на: 13 Фев 2008 Мнения: 232 Местожителство: софия
|
Пуснато на: Сря Фев 18, 2009 16:54 Заглавие: SONY KDL40V4000-Губи цифрови настройки |
|
|
Имам този телевизор- SONY KDL40V4000.
От кабелната телевизия Евроком ми монтираха модул за да гледам цифрова телевизия.Настройха го и заработи.До другата сутрин.
Вече беше забравил цифровите настройки.Оправя се като се извади и вкара модула ,или откачи контакта на телевизора.
От кабелната телевизия идваха ,но нищо не можаха да направят,освен че малко усилиха сигнала.
Има ли някой идея каква може да е причината.
Поздрави и благодаря.
Това е модула:
http://media.snimka.bg/2186/010627331-big.jpg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|