 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ivanvt Нов потребител

Регистриран на: 22 Фев 2009 Мнения: 2 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Нед Фев 22, 2009 15:39 Заглавие: Продавам Pocket PC - Mio A701(PDA-GPS-GSM 3 в 1) |
|
|
Устройството е със операционна система Windows Mobile 5
има инсталирани 2 навигационни програми(I-Go8 i стандартната,с която е закупен апарата,а именно Easy-go) със подробни карти.Иизи-Го е върху мемори картата,така си е купен и платен за версията(лично аз не съм я ползвал,защото ми е по-удобна И-го).Апарата има 2 едва забележими драскотини,които съм снимал(снимките са достатъчно големи и детайлни)
ползван е от мен 3 седмици,подариха ми го така както го и продавам,със следните консумативи:
Всичко което давам включва:
1-Зарядно за дома+дата кабел(на юсб зарежда се от компютара )
2-Зарядно за кола
3-Оригинален кожен калъф за колан(чисто нов)
4-Оригинална Стойка за кола закрепваща се с вакуум
5-Апарата естествено,който си е все още с фабричната лепенка на дисплея
Така малко за самия апарат:
Изключително пъргав и стабилен,ако се ползва като навигация батерията изкарва максимум 3 часа и полувина,като апарат само без ръчкане около 3 дена,а ако е смесено ползване(музика,разговори,филми и други) 2 дена
Драскотинките не се виждат почти,намират се точно до бутона за затваряне,върху сребристата част на корпуса,много леки и едва забележими са,искам да се знае като факт,че само там има забележки.
ето малко линкпве с ревюта на телефона:
http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1097
http://www.orderbg.com/index.php?main_page=product_info&cPath=96&products_id=2926
http://www.speedcomputers.biz/index.php?productID=6007
а ето и линк със самите снимки на устройството:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=342141
Апарата си е с бг меню,не е кодиран и си работи с всички оператори безпроблемно,без абсолютно никакви забележки относно работата.Това е окомплектовката,нищо не се продава отделно.
Цената е 350лв с възможен лек коментар,но в рамките на разумното.Това е цената като цяло,съобразена с последния линк,който съм дал и там тя е 499(въпреки,че до колкото знам сега нямат налични)В повечето сайтове е с доста по-висока цена
От Велико Търново съм и работя с Еконт с опцията "Виж преди да платиш",като куриерската услуга е за Ваша сметка.
0877575776-Гсм
на лична или на скайп:cc6177aa
Възможен е и бартер за друг покет или друг телефон,имам интерес към нокия Е71
Предложения на лична или другите алтернативни методи,които съм дал.Ако на някой не му харесва цената нека подмине темата ми,за което благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|