 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ivanvt Нов потребител

Регистриран на: 22 Фев 2009 Мнения: 2 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Нед Фев 22, 2009 15:40 Заглавие: Продавам доста запазен сони ериксон в810и |
|
|
Апарата е със нормални следи от употреба,но нищо фрапиращо.Драскотинки по корпуса.Не е кодран,има бг меню,внесен е от чужбина и ползван от приятелката ми 8-9 месеца и след това от мен около 4 месеца.Апарата е със зарядно,64карта друго няма към него.Работи отлично батерията държи до 5-6 дена с умерени разговори,.мога да добавя хф,но с промяна в цената(+15лв)
цената е 115 и се коментира в рамките на допустимото
ето линк с характеристики:
http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=949&go=GO
ето и линк с актуални снимки за състоянието на апарата:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=342153
От Велико Търново съм и таботя с куриери
0877575776 или на скайп:cc6177aa |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|