 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Mitko_G Опитен потребител

Регистриран на: 17 Юни 2004 Мнения: 114 Местожителство: Aytos
|
Пуснато на: Чет Мар 05, 2009 11:35 Заглавие: Търся bin за Hyundai CP1410 |
|
|
| Не видях точно шасито но има същото и на elitte. CPU-to e TDA9341PS/N3/A/1999 . Търся бин . Телевизора работи но няма звук (само шуми) превключва стандартите но ефект няма. В сервизновлизам с М+6483 но ефект нямаше. Искам да пробвам и един бин да видим какво ще излезе. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Мар 05, 2009 12:06 Заглавие: |
|
|
Пробвайте с този,за същия процесор е. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Mitko_G Опитен потребител

Регистриран на: 17 Юни 2004 Мнения: 114 Местожителство: Aytos
|
Пуснато на: Чет Мар 05, 2009 16:49 Заглавие: |
|
|
| Благодаря за бин-а, но се оказа че не е от него . Май ще е цпу-то ,не го намирам обаче по магазините . Дали може да се замени с нещо ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|