| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ivankrivodol Опитен потребител


Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 2505
|
Пуснато на: Чет Мар 12, 2009 20:28 Заглавие: Дистанционно 10107N за Samsung |
|
|
Дадено ми е само дистанционното - модел 10107N. Не знам модела на Samsung-a, собственика също. С какви пултове се замества?
P.S. - снимка:  _________________ All Rights Reserved |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tzanko Todorov Активен потребител

Регистриран на: 16 Дек 2004 Мнения: 75
|
Пуснато на: Чет Мар 12, 2009 21:05 Заглавие: |
|
|
| FRC201 P3051 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivankrivodol Опитен потребител


Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 2505
|
Пуснато на: Нед Апр 05, 2009 17:20 Заглавие: |
|
|
Донесоха ми аналог (уж) на P3051, но работят всички бутони без P+, P-, Vol-, Vol+ - т.е. най- ползваните. Уточних и модела Samsung CK-14F1Z - коЙ ще му е подходящ пулт? _________________ All Rights Reserved |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Апр 05, 2009 18:06 Заглавие: |
|
|
FRC201, FRC2080(P4049), P4138Y, FRC823(P823) има и наш (без номер) под името 10129C който замества само този който ти трябва (в смисъл останалите са по-обобщени).
От P3051 имаше объркани партиди в които въпросните команди са като на "стандартен" RC5 и като гледам в сайта на пилот подобен номер вече не се предлага.
Edit: За да не възникнат заблуди при други ситуации всичко посочено по-горе е така за случаите когато става дума за заместител на оригиналния пулт от картинката. Ако обаче оригинала има и бутони за телетекст (и цветни), то пълни аналози са само 823, 10129C и P4138Y (който обаче е изключително претрупан и вероятно направен с цел да покрива мноооого голяма част пултове на въпросната марка). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivankrivodol Опитен потребител


Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 2505
|
Пуснато на: Чет Апр 09, 2009 17:16 Заглавие: |
|
|
Брей, продължават мъките с тоя телевизор! Донесоха ми P4049 (е, негов аналог, всъщност - китайски - май името е AC-4049) - и същата работа - като, че всичко работи, но без P+, P-, Vol+, Vol-. А пулта си е ОК. Пробвам го на мой един Daewoo CP-375 - всичко работи. Мисля, че съм пробвал на него и оригинални пултове на Samsung и поне тия команди работят коректно. Дали ще е от телевизора - засега не могат да го донесат та да видя. _________________ All Rights Reserved |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Апр 09, 2009 17:40 Заглавие: |
|
|
Не виждам защо трябва да продължаваме да разтягаме локуми по тази тема.
Достатъчен набор от пултове които ще станат съм ди предоставил по-горе.
Кое било аналог и как е направено е съвсем друг въпрос.
Мога да обясня и от къде идва разликата но нЕма файда.
Истинския пилот изглежда така:
И аз твърдя, че бутоните които съм маркирал за въпросния телевизор с който толкова време се бориш ще действат като това което ти липсва.
Какво предствлява великото китайско творение нямам честта да знам, но предполагам какъв е проблема.
Що ли се "плюнча"  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivankrivodol Опитен потребител


Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 2505
|
Пуснато на: Чет Апр 09, 2009 19:15 Заглавие: |
|
|
Ето го, това е.
А което е излишно в темата, не пречи да се изтрие - поне от моя страна няма проблем... _________________ All Rights Reserved |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|