Tihich Опитен потребител

Регистриран на: 20 Яну 2007 Мнения: 226 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Вто Мар 17, 2009 13:05 Заглавие: DVD плеър продавам +кутия външно HDD 3.5 |
|
|
Моделът е MEDION MD80796, има четец карти /SD,Multi Media Card, Memory Stick, Compact Flash/ + USB. За съжаление няма дистанционно и не успявам, да пусна тези екстри. С бутоните се пуска само DVD диск. Това работи. Цена 25 лв. Ако някой иска още инфо-моля на лични.
добавям и една кутия със захранване за външен диск. Има някакъв проблем и не го познава. Цена 10 лв. /колкото за захранването/. |
|