| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Dido_I Активен потребител

Регистриран на: 19 Май 2004 Мнения: 76 Местожителство: Russe
|
Пуснато на: Вто Апр 07, 2009 15:34 Заглавие: dump за Kingston SQR48 |
|
|
| Колеги, търся дъмп за Blaupunkt SQR48. Пробвах от Nashvile и Hamburg SQR48 - не стават... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Todorov Опитен потребител

Регистриран на: 27 Апр 2004 Мнения: 1571 Местожителство: Враца
|
Пуснато на: Вто Апр 07, 2009 16:55 Заглавие: re: |
|
|
| Това ли си пробвал ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Dido_I Активен потребител

Регистриран на: 19 Май 2004 Мнения: 76 Местожителство: Russe
|
Пуснато на: Вто Апр 07, 2009 19:47 Заглавие: |
|
|
| Това не съм пробвал, но сега виждам че Hamburg SQR48 е с хибрид. Kingston е с 68HC11A8. Другото име е : BP8885 .Трудна работа излезе намирането на този дъмп... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
motiff Опитен потребител

Регистриран на: 14 Яну 2005 Мнения: 214
|
Пуснато на: Вто Апр 07, 2009 23:37 Заглавие: Re: dump за Kingston SQR48 |
|
|
пускаи го no code _________________ Skype user: motiff
Никола Иванов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
motiff Опитен потребител

Регистриран на: 14 Яну 2005 Мнения: 214
|
Пуснато на: Сря Апр 08, 2009 0:26 Заглавие: Re: dump за Kingston SQR48 |
|
|
е това е _________________ Skype user: motiff
Никола Иванов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Dido_I Активен потребител

Регистриран на: 19 Май 2004 Мнения: 76 Местожителство: Russe
|
Пуснато на: Сря Апр 08, 2009 11:44 Заглавие: |
|
|
| с дъмпа на motiff касетофона работи...Благодарности на всички! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Todorov Опитен потребител

Регистриран на: 27 Апр 2004 Мнения: 1571 Местожителство: Враца
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|