 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bodan Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юли 2005 Мнения: 1282 Местожителство: Лом
|
Пуснато на: Пет Апр 24, 2009 17:13 Заглавие: Продавам 2 х 7 бандов еквилзайзер/аналайзер Sony за 85 лева |
|
|
Sony SEQ-300 - 85 лева
Висококачествен графичен 2 х 7 бандов еквилайзер/аналайзер.
Габаритни размери - 430/80/250 (ш/в/д)
Голяма снимка - http://www.ljclub.net/home-audio/equalizer/Sony%20SEQ-300.jpg
За контакти 0889786446 или ЛС
За търсещите еквилайзер мога да предложа още:
Toshiba EQ-E36 - 70 лева
Sherwood EQ-1330 - 75 лева
Universum EQ-155 - 70 лева
Technics SH-E70 - 125 лева
Снимки и подробности за предложенията
съм качил на http://www.ljclub.net/ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|