Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

проблем с дъно ACORP
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти на компютърна и офис техника-Computer and office equipment



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Dalgia
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 17 Дек 2004
Мнения: 183
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Мар 09, 2005 14:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Тая гад се оправи а аз вече си поръчах комп. Very Happy .Мерси много на Гришата за SMD100nF които ме посъветва да сложа и на всички останали за съветите.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла MSN Messenger
sacho
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004
Мнения: 2268
Местожителство: гр.ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Сря Мар 09, 2005 16:20    Заглавие: Отговорете с цитат

По думи на мой приятел който се занимава повече с компютри тези електролити на дъното се надуват именно от хармоници които са бълвани в изобилие от евтините ATX POWER в които ако сте отваряли знаете че доста филтри са спестени и дадени на късо Evil or Very Mad
_________________
СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Гост






МнениеПуснато на: Пет Мар 11, 2005 22:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Абсолютно си прав.След подмяната на кондензаторите на дъното и поставяне на SMD кондензатори 100-200nF (каквито имаше под ръка) паралелно на тях, дъното работи , но вече си взех ново GIGABYTE nForce2.В захранването увеличих капацитета на кондензаторите и също по 150nF
паралел и гадината пее.Е поне си имам резерва Smile .Благодаря още веднъж на всички.
Върнете се в началото
Dalgia
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 17 Дек 2004
Мнения: 183
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Мар 11, 2005 22:55    Заглавие: Отговорете с цитат

госта съм си аз Very Happy.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла MSN Messenger
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти на компютърна и офис техника-Computer and office equipment Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov