 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
^^IYI^^ Опитен потребител

Регистриран на: 25 Мар 2006 Мнения: 167 Местожителство: България
|
Пуснато на: Вто Апр 07, 2009 13:16 Заглавие: Продавам дросели от PC захранвания и суичове |
|
|
продавам дросели от РС захранвания и от суичове.
бройката на дроселите от рс - та е 200,а от суичове около 40.
цена за всичко - 30лв. иначе,по 1лв. за дросел от пц и по 20ст. за дросел от суич.
от Ботевград съм,софийска област.
Пращам по еконт или спиди с наложен платеж.
за връска тел 0886 46 02 05 или [email protected] или л.с. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
^^IYI^^ Опитен потребител

Регистриран на: 25 Мар 2006 Мнения: 167 Местожителство: България
|
Пуснато на: Нед Апр 26, 2009 22:08 Заглавие: |
|
|
дроселите вече са продадени,остават трансформаторите.
цена за всички = 10лв.
може да се договори,единични бройки не се продават! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|