 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
taralion Опитен потребител

Регистриран на: 25 Ное 2007 Мнения: 503 Местожителство: Ботевград
|
Пуснато на: Вто Апр 07, 2009 21:41 Заглавие: Елемент CT 502? |
|
|
| Донесоха ми електронен блок, някакво електронно запалване от китайско АТВ, доколкото разбрах 110 кубиково. Този блок е с букса с 5 извода залят в смола. Вътре има два кондензатора, 4 диода, резистор и въпросният елемент с три извода с означения СТ502. Търсих го в Гугала, но без успех. Някой ако се е занимавал с такива четириколки или знае какъв е този елемент приличащ на по-мощен транзистор в пластмасов корпус ще му бъда благодарен аз и сина на моя приятел. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
taralion Опитен потребител

Регистриран на: 25 Ное 2007 Мнения: 503 Местожителство: Ботевград
|
Пуснато на: Сря Апр 08, 2009 23:38 Заглавие: |
|
|
| Ще свърши ваканцията и няма да оправим АТВ-то. Какво ще е това чудо с три крака? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
elmondo-ivan Опитен потребител


Регистриран на: 30 Юни 2006 Мнения: 634
|
Пуснато на: Чет Апр 09, 2009 7:54 Заглавие: |
|
|
Качи една снимка за да се види за какво става дума. _________________ Ай сиктир,бе драги зрители!Повредата не е във вашият телевизор... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|