 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
simcho99 Нов потребител

Регистриран на: 10 Апр 2009 Мнения: 1
|
Пуснато на: Пет Апр 10, 2009 19:11 Заглавие: Проблем с Neo Car Audio CDR-1107X DivX |
|
|
Здравейте,
Имам проблеми с монтажа на Neo Car Audio CDR-1107X DivX.
Свързах кабелите нормално, подобно на стартото ми касетофонче.
Има един светлодиот под панела, който започна да мига, както пише в ръководството.
Обаче когато сложа панела , не иска да се включи.
Има ток понеже свети светлодиода според мен.
Някакви идеи, къде може да греша.
Благодаря Ви много. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
elmondo-ivan Опитен потребител


Регистриран на: 30 Юни 2006 Мнения: 634
|
Пуснато на: Съб Апр 11, 2009 9:29 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | Свързах кабелите нормално | А двата плюса свърза ли? _________________ Ай сиктир,бе драги зрители!Повредата не е във вашият телевизор... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
chavdar68 Опитен потребител


Регистриран на: 18 Сеп 2008 Мнения: 356 Местожителство: В.Търново
|
Пуснато на: Съб Апр 11, 2009 10:18 Заглавие: нео |
|
|
| И трябва да подвържеш ако го има ,един светло -зелен кабел \Parking brake\ към маса иначе картина -"йок". Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|