 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bodan Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юли 2005 Мнения: 1282 Местожителство: Лом
|
Пуснато на: Пон Апр 13, 2009 14:47 Заглавие: продавам двукасетно декче Technics RS-X102 - 30 лева |
|
|
Technics RS-X102 - 30 лева
Двукасетен дек. Dolby NR. Много добър външен вид.
Габаритни размери 360/125/280
Декчето е с имплантирно трафче и вече
мина двучасови тестове .Записва добре.
Второто гнездо е реверсно!
Снимки под капака има на http://www.hifi-pictures.net/
За контакти 0889786446 или ЛС .
PS - Декчето е миди формат - 360 мм широко! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bodan Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юли 2005 Мнения: 1282 Местожителство: Лом
|
Пуснато на: Сря Апр 15, 2009 9:27 Заглавие: |
|
|
| Продаден! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|