| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bg20 Нов потребител

Регистриран на: 21 Апр 2009 Мнения: 5 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Апр 21, 2009 13:09 Заглавие: Продава се Сателитен Тунер Strong SRT-332LT. |
|
|
Аналогов Сателитен Тунер:
STRONG - SRT 332LT
-400 канала
-двухводов
-стерео
-31лентов
-Diseqc 10
-дистанционно
+
-позиционер
Цена:5 лв.
Намира се в София.
Всичко работи.Моля офертите с цени на Л.С.
Благодаря за вниманието.
Последната промяна е направена от bg20 на Сря Юли 22, 2009 23:10; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Апр 21, 2009 14:06 Заглавие: Re: Продава се Сателитен Тунер Strong SRT-332LT. |
|
|
| bg20 написа: | | Моля офертите с цени на Л.С. |
Това като какво ще да рече че ми стана интересно? _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
taralion Опитен потребител

Регистриран на: 25 Ное 2007 Мнения: 503 Местожителство: Ботевград
|
Пуснато на: Вто Апр 21, 2009 23:48 Заглавие: |
|
|
| Не лошо тунерче, само че аналогово. Става все още за немските програми на "Astra" - та на 19*. Иначе си има всичко тесни ленти, трешколта се регулира плавно. За парите си става, само да знаете немски. Включих се, защото това ми е старо хоби, от което навремето си изкарваха и пари. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bg20 Нов потребител

Регистриран на: 21 Апр 2009 Мнения: 5 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Юли 22, 2009 23:09 Заглавие: |
|
|
| ъп |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Юли 23, 2009 8:58 Заглавие: Re: Продава се Сателитен Тунер Strong SRT-332LT. |
|
|
При тая цена и на "Белканто" за метал да го занесеш-пак ще вземеш толкоз пари.Че даже и няма да ти се налага да си търкаш копчетата на клавиатурата да го офертираш. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bg20 Нов потребител

Регистриран на: 21 Апр 2009 Мнения: 5 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Юли 24, 2009 22:13 Заглавие: |
|
|
| продадени |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|