 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
zmeios Опитен потребител


Регистриран на: 08 Авг 2008 Мнения: 840 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Апр 23, 2009 23:20 Заглавие: Търся: услуга демонтаж + монтаж на малък климатик |
|
|
Чудех се дали е за този раздел, ама айде
Зная че тук има колеги от София, които монтират климатици. Ако не сте много заети, моля да ми драснете на ЛС една цена/оферта за следната услуга:
* Демонтаж на монтирана, работеща клима (9-ка, класически не-инверторен, външното тяло се намира на балкон, няма висене от 8-ия етаж и други подобни)
* Повторен монтаж на друго място, пак на балкон, пак няма висене. Тръбен път -- най-вероятно без удължаване (ако се наложи, ще доплатя на метър колкото нормално си струва)
* Без влагане на допълнителни аксесоари
* При повторното монтиране да се ДОПЪЛНИ с хладилен агент машината, не само заради местенето, а и защото е работила вече около 2г. без да е профилактирана
* Цялата операция да стане на веднъж (м/у двете места пътя с кола е 5-10 мин. без значение в кой час на денонощието)
Машината е Midea, без гаранция, но си работи без оплаквания. Фреон R22.
Местоположение: южните райони на София. Някъде през следващите 10-тина дни ми трябва да стане; кога точно - Вие ще кажете, аз съм ОК.
Благодаря предварително. _________________ “Да се пазиш от кон отзад, от вол отпред, а от комунист отвред…” |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zmeios Опитен потребител


Регистриран на: 08 Авг 2008 Мнения: 840 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Апр 26, 2009 9:43 Заглавие: |
|
|
Ъп...  _________________ “Да се пазиш от кон отзад, от вол отпред, а от комунист отвред…” |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|