 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
noTHD Нов потребител

Регистриран на: 10 Апр 2009 Мнения: 9
|
Пуснато на: Нед Апр 26, 2009 22:41 Заглавие: Продавам Принтер/Скенер/Копир 3в1 HP PSC 1215. |
|
|
Продавам Принтер/Скенер/Копир 3в1 HP PSC 1215.
ЦЕНА : 120ЛВ. Възможен е коментар по цената.
Работи без проблемно,има си глави,но в момента са празни и може би са засъхнали и трябва да си ги напълните някъде.
ПОДРОБНА ИНФОРМАЦИЯ ТУК:
http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/documen...uct=412187#N363
От Варна съм,пращам с Еконт за страната с наложен платеж!
ЗА КОНТАКТИ - на СКАЙП: red__wolf
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|