 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bodan Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юли 2005 Мнения: 1282 Местожителство: Лом
|
Пуснато на: Сря Май 06, 2009 9:08 Заглавие: Продавам 5 канален ресивър Pioneer |
|
|
Pioneer VSX-D209 - 185 лева
5 х 60 вата на 8 ома
2 х 75 вата на 8 ома (в стерео режим) \
Голяма снимка - http://www.ljclub.net/home-audio/amps/Pioneer%20VSX-D209/amp.jpg
Серивъра е изграден на базата на хибридни
чипове на Pioneer.Още реални снимки и технически
подробнозсти има на http://www.ljclub.net/
За контакти 0889786446 или ЛС
За феновете на марката мога да предложа още:
Транзисторен усилвател - Pioneer SA-770 - 100 лева
Транзисторен усилвател - Pioneer A-656 - 299 лева |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|