 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bodan Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юли 2005 Мнения: 1282 Местожителство: Лом
|
Пуснато на: Вто Май 05, 2009 11:42 Заглавие: Продавам усилвател с MOS крайни транзистори Sony |
|
|
Sony TA-F244E - 165 лева
2 х 70 вата на 4 ома
2 х 50 вата на 8 ома
Голяма снимка - http://www.ljclub.net/home-audio/amps/Sony%20TA-F244E/amp.jpg
Много добро усилвателче с мос транзистори и приличен звук .
Много добър външен вид. Неремонторан. Като забележка
мога да посоча липсващата масова пластинка на L in RCA
входа. Още снимки и технически подробности за
усилвателя има на http://www.ljclub.net/
За контакти 0889786446 или ЛС.
За феновете на Sony мога да предложа още:
Ресивър висок клас - Sony STR-DB930QS - 390 лева
Транзисторен усилвател - Sony TA-F319R - 150 лева
Мини домашни кино - Sony TA-VE150 - 155 лева |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bodan Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юли 2005 Мнения: 1282 Местожителство: Лом
|
Пуснато на: Вто Май 05, 2009 15:28 Заглавие: |
|
|
| продаден! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|