Регистриран на: 03 Юли 2005 Мнения: 1282 Местожителство: Лом
Пуснато на: Вто Май 05, 2009 16:08 Заглавие: Продавам двукасетен дек Pioneer за 20 лева
MC Pioneer CT-980W - 20 лева
Двукасетен дек в добро техническо състояние.
Пластмасовото бутонче за нулиране на брояча е счупено,
но същият работи. Dolby B - C NR. Made in Japan.
Габаритни размери 420/120/260
Голяма снимка - http://www.ljclub.net/home-audio/cd/Pioneer%20CT-980W.jpg
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети