| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Chakala Нов потребител

Регистриран на: 23 Май 2009 Мнения: 2
|
Пуснато на: Нед Май 24, 2009 17:03 Заглавие: Авторадио Philips 22dc461/62e Renault Laguna |
|
|
Philips Radiosat 6010
Philips 22dc461/62e
902221461622
PA4, 4*15W,RDS
CD changer control
Fabrique en France - made in France
FD 09 99 08 2146318
model NO: 22DC461 / 62E
PROD NO: FD 0999082146318
7700 433 074 R202
Ако някой може да разкодира това авторадио и да ми каже кода ще съм му много благодарен !!!! Къде ли не съм търсил , кой ли не съм питал и все нищо и нищо , а в сервизната книжка нищо не пише и няма никакъв код !!!! радиото е на Рено Лагуна 1999г. !
Мерси предварително !!!!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stefp Опитен потребител


Регистриран на: 27 Апр 2005 Мнения: 587 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Нед Май 24, 2009 17:17 Заглавие: |
|
|
| В сервиз ще ти го разкодират ,кажи от къде си и все някой колега ще те насочи към подходящия човек . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Chakala Нов потребител

Регистриран на: 23 Май 2009 Мнения: 2
|
Пуснато на: Нед Май 24, 2009 19:18 Заглавие: |
|
|
Питах в 2 сервиза и в двата ми искат 34лв и 40 стотинки !!! )) Малко ми идват много и първо искам да видя дали немога да мина по тънко !!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Boiko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Апр 2004 Мнения: 547 Местожителство: София-Люлин 8 зад Билла 0888 491 426
|
Пуснато на: Нед Май 24, 2009 21:33 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | Питах в 2 сервиза и в двата ми искат 34лв и 40 стотинки !!! )) Малко ми идват много и първо искам да видя дали немога да мина по тънко !!! |
Тази услуга при мен е 25 лв. но при твоя случай става 35 лв. , защото влизаш в категория "тарикати". Има и друг вариант. Идваш в сервиза и започваш обучение. След три месеца, започваш самостоятелна работа по разкодиране и получаваш като "бонус" кода на твоя Philips.  _________________ НБС-СЕБТ http://www.nbs-set.com/
http://tvbonel.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stefp Опитен потребител


Регистриран на: 27 Апр 2005 Мнения: 587 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пон Май 25, 2009 6:43 Заглавие: |
|
|
| Chakala написа: | | искам да видя дали немога да мина по тънко !!! |
Абе и аз искам да мина тънко като отида в сервиза да ми поправят колата ,ама няма ,плащам си и толкова .
Лошото е че ще се появи някой "можещ" и "знаещ" и ще му сметне кода по серийния и някой колега дето си изкарва хляба с това няма да ги вземе тия 25 лв или колкото са там. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Май 25, 2009 8:11 Заглавие: |
|
|
За да спрем полемиката с разкодирането по серийни номера моля модераторите като видят такава тема, просто да коригират поста с ХХХХХХХХ на мястото на номера.Не знам до колко е правилно е предложението ми ,но миля че така някой хора ще отидат да си платят и ще има по малко недоволни от колегите.Не че няма и други форуми ,където може тариката да мине метър,но поне няма да е тук при нас,където от това си вадим хляба.Благодаря за вниманието. _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|