 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Till_Lindemann Активен потребител

Регистриран на: 28 Май 2009 Мнения: 73 Местожителство: Пазарджик/Пловдив
|
Пуснато на: Чет Май 28, 2009 22:37 Заглавие: Купувам флопита.. |
|
|
| .. от Правец, 5.25". Трябват ми само кутиите. За контакти на ЛС. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ZiGi88 Нов потребител

Регистриран на: 31 Яну 2009 Мнения: 22 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Май 29, 2009 20:15 Заглавие: |
|
|
останалото може за мен ...  _________________ ... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Till_Lindemann Активен потребител

Регистриран на: 28 Май 2009 Мнения: 73 Местожителство: Пазарджик/Пловдив
|
Пуснато на: Нед Май 31, 2009 18:43 Заглавие: |
|
|
Останалото ще ти го подаря, стига да се намери някое флопи  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|