 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
KoMyHucT Нов потребител

Регистриран на: 30 Май 2009 Мнения: 21 Местожителство: Popovo
|
Пуснато на: Чет Юни 04, 2009 17:09 Заглавие: Rally CA-2260 |
|
|
Искам да попитам нормално ли е този усилвател за кола-->Rally CA-2260 да черпи 3 ампера на празен ход.
Благодаря предварително  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DAFY Нов потребител


Регистриран на: 01 Авг 2005 Мнения: 44 Местожителство: Сливен
|
Пуснато на: Пон Юни 08, 2009 10:24 Заглавие: |
|
|
баце, повярвай, със сигурност НЕ Е Нормално !!! 3 ампера е много ток за усилвател в покой ... търси проблем !!! _________________ Дори и "най-добрия" има нужда от помощ, понякога ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|