| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
rd128 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Юли 2008 Мнения: 345 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Чет Юни 04, 2009 16:42 Заглавие: PHILIPS LCD 26PF3320/10 какъв е характера на тази повреда. |
|
|
Здравейте, на въпросното TV гаранцията е изтекла преди няколко месеца. Носено е в сервиза на технополис където са им казали че ремотът му ще е около 70-80% от стойноста на ново LCD.
виж това
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Чет Юни 04, 2009 17:09 Заглавие: |
|
|
Ами отвори го де.Виж захранванията.Този дефект съм го имал от занижени напрежения на захранващия блок. _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rd128 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Юли 2008 Мнения: 345 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Чет Юни 04, 2009 18:12 Заглавие: |
|
|
| Не мога да го отворя, ТV-то не е при мен даже не съм го виждал на живо. Събота и неделя може би ще го видя на място, ще му проверя захранването и ще направя няколко снимки отвътре. Собственикът е решил да си купува ново а това ще го вдига на трупчета. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rd128 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Юли 2008 Мнения: 345 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Пет Юни 05, 2009 23:07 Заглавие: |
|
|
LCD-то вече е при мен. На първо четене измерих следните напрежения на диодите във вторичната част. D600/D605-18.4V D612/D616-12.3V D610/D615-11.9V D-220-3.39V D620/D625-24.2V (захранвоне на инвертора).
http://yfrog.com/0exxxxzj |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
мармот Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2007 Мнения: 1158 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Юни 06, 2009 0:06 Заглавие: |
|
|
| Супер си.И сега трябва групово да търсим шаси по модел,дип че е написано на задния капак,да прочетем схемата,да сравним и да ти кажем...какво? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rd128 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Юли 2008 Мнения: 345 Местожителство: Бургас
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|