| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
n671210 Нов потребител

Регистриран на: 07 Юни 2009 Мнения: 3
|
Пуснато на: Вто Юни 09, 2009 6:55 Заглавие: тунер |
|
|
| Да обясня проблема.Спънах се в кабела и изскубнах буксата,на тунера.Запоих го,но каналите на високите честоти ги няма.Като се задеиства функцията, картина в картина на основния екран,нищо а на малкия прозорец си предава перфектно. Това е. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Юни 09, 2009 7:04 Заглавие: |
|
|
Не виждам какъв е въпроса.Може би към кой сервиз да се обърнеш.Напиши поне от къде си и нещо като марка и модел на телевизора да разбереш поне колко ще ти излезе новия тунер. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Юни 09, 2009 8:06 Заглавие: |
|
|
Ако не го беше запоил можеше и да се размине работата.Сега по всяка вероятност вече иска нов тунер.
Що чоплите където не ви е работата да се неначуди човек...
Аба ша го носа на майстор...то само буксичката му се е скършила...я да напалим 100ватовия черен български поялник от соца...тва кво е телчета,мостчета-те не важат...яяя да посмъчкаме тука лекинко входните линии на UHF...и после почва едно питане по форумите-снежи,няма някой обхват...
Мила родна картинка в която всеки е специалист по всичко... _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Todorov Опитен потребител

Регистриран на: 27 Апр 2004 Мнения: 1571 Местожителство: Враца
|
Пуснато на: Вто Юни 09, 2009 10:03 Заглавие: РЕ: |
|
|
| Защо се карате на човека ? Той има достатъчно пари за нов тунер. Колко му е. Когато не иска да плаща за "букса", ще плаща за тунер, пък и по лесно се заменя. Телевизора е с "картина в картината", или ще го отпише, или ....... главата. Да му дойде акъла и да не се "спъва" повече, както и да рови. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Юни 09, 2009 10:16 Заглавие: Re: РЕ: |
|
|
| Todorov написа: | | Защо се карате на човека ? |
Ааа не се караме.Даже напротив.Такива клиенти дето са ручкали и чоплили и посрали положението допълнително са най-желаните даже.Щото за тях разценката е по-друга.  _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Todorov Опитен потребител

Регистриран на: 27 Апр 2004 Мнения: 1571 Местожителство: Враца
|
Пуснато на: Вто Юни 09, 2009 10:28 Заглавие: ре: |
|
|
А този има и избор . "малкия прозорец си предава перфектно". Или тунер или на малкия екран.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Юни 09, 2009 10:52 Заглавие: |
|
|
| Bojilov написа: | | ..я да напалим 100ватовия черен български поялник от соца... |
Ми аз с точно такъв ги запоявам отвънка........Е отвътре подхода е малко по друг  _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitcd Опитен потребител

Регистриран на: 14 Окт 2004 Мнения: 641 Местожителство: BG
|
Пуснато на: Вто Юни 09, 2009 22:56 Заглавие: |
|
|
| То човек като разбира и с поялник за улуци ще го запои.Питащия само не каза как точно е извършил тая процедура.Може и без да се сваля ако е възможно да му се свалят капачките.Нали си запоил и вътрешния край на буксата? Ако не си пипал вътре още по добре.Занеси ги на майстор .Може да минеш и по на леко. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|