| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mobiles Активен потребител

Регистриран на: 23 Юли 2004 Мнения: 70
|
Пуснато на: Чет Юни 25, 2009 19:08 Заглавие: - |
|
|
- - - --
Последната промяна е направена от mobiles на Нед Сеп 20, 2009 15:20; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
begemot1 Нов потребител

Регистриран на: 17 Сеп 2008 Мнения: 31 Местожителство: софия
|
Пуснато на: Пет Юни 26, 2009 8:41 Заглавие: |
|
|
рутера си го заплювам
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hapy_boy_21 Опитен потребител


Регистриран на: 22 Май 2005 Мнения: 448 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Юни 26, 2009 10:10 Заглавие: |
|
|
Може да взема дъното и кутията със захранването и рамта. Ще ти кажа до довечера дали е сигурно.
P.S.Пас съм. Намерих Пентиум. Продавай наволя.  _________________ http://extrahost.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|