 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
lz1bt Нов потребител

Регистриран на: 16 Юни 2009 Мнения: 3 Местожителство: Правец
|
Пуснато на: Пет Юни 26, 2009 19:51 Заглавие: не мога да разбера защо обявата ми е в кошчето |
|
|
Господа модератори/ИЛИ МАРОДЕРИ/,защо обявата ми за ХАРД диска я изхвърлихте в кошчето?Като гледам какви обяви има във форума и са на линия,или вие сте невежи или я карате през пръсти!Много съжалявам че посетих вашия форум,но ви уверявам че такава грешка втори път няма да направя. _________________ всичко за радиолюбителството |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Юни 26, 2009 19:56 Заглавие: |
|
|
Господин Недоволен,
за да разбереш защо темите ти са там беше напълно достатъчно да пишеш лично съобщение на модератор,вместо да рипаш и да се пенявиш,като обезумял лумпен от болницата на 4ти километър.
Дали ще пожелаеш да посетиш форума втори път или не няма никакво значение,щото след малко ще те разкарам към бан-листата.
Много ти здраве!
От един невеж мародер. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|