 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
surfer Нов потребител

Регистриран на: 08 Ное 2008 Мнения: 27 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Май 09, 2009 23:02 Заглавие: Продавам елементи |
|
|
Продавам следните елементи:
http://picasaweb.google.com/100iandd/Elementi
Стабилизатори 1РН723В = uA723 - 1х0.25лв, 10х0.18лв, 100х0.10лв.
Транзистори 2N3055B - румънски 80ст/бр. 40лв/100бр.
Индикатори VQE21 - 1х0.40лв, 10х0.30лв. 100х0.15лв.
ТТЛ схеми:
К555ТЛ2=74LS14 1х15ст; 100х6ст.
КР1533ЛН1=74ALS04 1х15ст; 100х6ст.
КР1533ЛА2=74ALS30 1х15ст; 100х6ст.
Елементите се намират в София.
За контакт
[email protected]
0886715350
Стоян |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
surfer Нов потребител

Регистриран на: 08 Ное 2008 Мнения: 27 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Юли 04, 2009 20:36 Заглавие: |
|
|
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|