Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Fliper avtomat
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Amel
Гост





МнениеПуснато на: Нед Мар 13, 2005 18:28    Заглавие: Fliper avtomat Отговорете с цитат

Imam malko zavedenie i imam Fliper avtomat za zabava.Interesuva me kak moga da izvar6a razni manipulacii prez stakloto bez da go s4upia(naprimer da imam kontrol nad top4eto ili da napravia kakavto i da e kontakt ili da izpratia signal do miastoto kadeto triabva da vleze top4eto i vsi4ko tova triabva da stane bez da se s4upi stakloto).Vsi4ki ideii 6te sa mi ot polza.Ako uspeete da mi pomognete,vie ste genii

Тук се пише на кирилица Exclamation
Върнете се в началото
тодо-р
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 08 Фев 2005
Мнения: 311
Местожителство: Г.Оряховица

МнениеПуснато на: Пон Мар 14, 2005 13:11    Заглавие: Отговорете с цитат

на мошенически теми не би трябвало да отговаряме.на мнение съм за закриване на темата.
_________________
Ако не можеш да го оправиш не го чупи повече!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
AMEL
Гост





МнениеПуснато на: Пон Мар 14, 2005 16:17    Заглавие: Отговорете с цитат

тодо-р написа:
на мошенически теми не би трябвало да отговаряме.на мнение съм за закриване на темата.

За6то се нервира6 бе То6ко?Ти не6то много ли4но го прие.Ти прави6 ли разлика от мо6еник и игра4? Shocked
Върнете се в началото
TIReX
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 28 Окт 2004
Мнения: 850
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Мар 14, 2005 16:31    Заглавие: Отговорете с цитат

ми неможеш ли да го извадиш тва стъкло и с ръце да подаваш сигналите. В смисъл да го повдигнеш или нещо от сорта
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Пон Мар 14, 2005 16:38    Заглавие: Re: Fliper avtomat Отговорете с цитат

Amel написа:
Imam malko zavedenie i imam Fliper avtomat za zabava.Interesuva me kak moga da izvar6a razni manipulacii prez stakloto bez da go s4upia(naprimer da imam kontrol nad top4eto ili da napravia kakavto i da e kontakt ili da izpratia signal do miastoto kadeto triabva da vleze top4eto i vsi4ko tova triabva da stane bez da se s4upi stakloto).Vsi4ki ideii 6te sa mi ot polza.Ako uspeete da mi pomognete,vie ste genii

Тук се пише на кирилица Exclamation

Имам малко заведение и имам Флипер автомат за забава.Интересува ме как мога да извър6а разни манипулации през стаклото без да го с4упиа(например да направя какъвто и да е контакт или да изпратя сигнал до мястото където трябва да влезе топ4ето и вси4ко това трябва да стане през стаклото).Вси4ки идеи 6те са ми от полза.Ако успеете да ми помогнете,вие сте гении.
П.П.За вси4ки които не правят разлика между хоби и мо6ени4ество,моля не ми отговараите
Върнете се в началото
амел
Гост





МнениеПуснато на: Пон Мар 14, 2005 16:48    Заглавие: Отговорете с цитат

TIReX написа:
ми неможеш ли да го извадиш тва стъкло и с ръце да подаваш сигналите. В смисъл да го повдигнеш или нещо от сорта

Автомата е мои и ако искам мога да го разглобя до последното болт4е,но не е там въпроса.Въпроса е:как мога с вън6на сила да го контролирам?
Върнете се в началото
Stoy40
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 21 Окт 2004
Мнения: 3148
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Мар 14, 2005 17:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Има едни дето с мисълта си контролират движението на тела ...телекинеза май беше..е такъв ще ти свърши работа,ама ние не Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
TIReX
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 28 Окт 2004
Мнения: 850
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Мар 14, 2005 17:52    Заглавие: Отговорете с цитат

ехехехех
може би ако дадеш схема или некакви по-издържани инфо данни ако питаш мен разглобявай го и толкова просто само ти ще може да го точиш и така
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
showMANiak
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 16 Авг 2004
Мнения: 1094
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Мар 14, 2005 17:59    Заглавие: Отговорете с цитат

амел написа:
TIReX написа:
ми неможеш ли да го извадиш тва стъкло и с ръце да подаваш сигналите. В смисъл да го повдигнеш или нещо от сорта

Автомата е мои и ако искам мога да го разглобя до последното болт4е,но не е там въпроса.Въпроса е:как мога с вън6на сила да го контролирам?

Ти владееш силата джедай AMEL Exclamation
Използвай я Exclamation
И все пак не проумявам за какво ти е да ровиш в машината ако не е за да печелиш кинти с измама един вид Rolling Eyes
_________________
Може и да бъркам.....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Гост






МнениеПуснато на: Пон Мар 14, 2005 19:16    Заглавие: Re: Fliper avtomat Отговорете с цитат

[quote="Anonymous"]
Amel написа:
Imam malko zavedenie i imam Fliper avtomat za zabava.Interesuva me kak moga da izvar6a razni manipulacii prez stakloto bez da go s4upia(naprimer da imam kontrol nad top4eto ili da napravia kakavto i da e kontakt ili da izpratia signal do miastoto kadeto triabva da vleze top4eto i vsi4ko tova triabva da stane bez da se s4upi stakloto).Vsi4ki ideii 6te sa mi ot polza.Ako uspeete da mi pomognete,vie ste genii

Тук се пише на кирилица Exclamation

Имам малко заведение и имам Флипер автомат за забава.Интересува ме как мога да извър6а разни манипулации през стаклото без да го с4упиа(например да направя какъвто и да е контакт или да изпратя сигнал до мястото където трябва да влезе топ4ето и вси4ко това трябва да стане през стаклото).Вси4ки идеи 6те са ми от полза.Ако успеете да ми помогнете,вие сте гении.


Амел пуснал си добра тема,но в неподходящ форум,тук хората са telebulgari Laughing Laughing Laughing.Това което търсиш не е нищо ново,YAG LASER 532nm прониква през стъкло и пластика без да го деформира.Ще се разровя за инфо и ще ти го пусна.Въпроса на Амел е много интересен(поне за мен)не знам защо реагирате толкова бурно?!?
Въпрос до Maniaka:
Не разбрах,каква е връзката между флипера и парите?
И още един въпрос от твойта област Maniak:По кое време снощи се прибра съседа ти?И пияан ли беше?
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov