Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Вто Авг 04, 2009 15:06 Заглавие: Продавам 33" телевизор Grundig |
|
|
| Колеги, дали ще има някой интерес към този кинескопен телевизор? Работи много прилично, има и чисто ново дистанционно, а цената му е само 50 лв. Телевизора се намира в Ямбол, за справки на лични или на тел: 0887539999, Слави |
|