| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bubo Нов потребител

Регистриран на: 14 Апр 2005 Мнения: 24
|
Пуснато на: Вто Май 17, 2005 10:49 Заглавие: Изтрити бутони на ДУ |
|
|
| Имам старо дистонционно за ТВ но бутоните му не функционират тъй като отдолу са се изтрили (ел проводящата боя или лака). Продава ли се някъде подобна боя или лак? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Май 17, 2005 10:50 Заглавие: |
|
|
| Продават се цели дистанционни от 8-15 лева,защо ти е да се занимаваш... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Radko Опитен потребител


Регистриран на: 08 Юни 2004 Мнения: 708
|
Пуснато на: Вто Май 17, 2005 14:24 Заглавие: |
|
|
| Продават се така наречените "графитчета", които се залепват с подходящо лепило, но понякога се отлепват и създават пак проблеми, може би съветът на Stoy40 е най-подходящото решение. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Вто Май 17, 2005 21:25 Заглавие: |
|
|
въпроса ршавам много лесно.набавил съм си гумени шайби(заготовки) от които правят буутоните на клавиатурите за касовите апварати.със замба отсичам от "шайбата" кръгче и го залепям със силикон за площадката която е износена.направил съм доста ДУ-та и до сега не ми е върнато нито едно  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vas Опитен потребител

Регистриран на: 13 Май 2003 Мнения: 119 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Вто Май 17, 2005 21:56 Заглавие: |
|
|
| В Конрад продаваха проводим лак за контактни пъпки но беше доста скъп.Ново ДУ е по добрия вариант. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|