| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
MR_STENCH Нов потребител

Регистриран на: 27 Апр 2009 Мнения: 33
|
Пуснато на: Чет Сеп 10, 2009 6:34 Заглавие: Купувам изходен трансформатор |
|
|
| Търся да купя работещ изходен трансформатор от стар двутактен лампов усилвател с мощност поне 25W. Ако някой има подобна антика или остатъци от собствен нереализиран проект - насреща съм. Върши работа всичко с входен импеданс около 4K и изходен 4 ома с мощност 25 или повече вата. За контакти ЛС или [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dragon_hifi Опитен потребител

Регистриран на: 16 Ное 2005 Мнения: 113 Местожителство: Русе
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Чет Сеп 10, 2009 11:53 Заглавие: |
|
|
| Входен импеданс 4к на лампа е общ 16 за трансформатор,твърде трудно изпълнимо.Съвсем наскоро тук някой продаваше два моноблока работещи усилватели с Михайловградски трансформатори..хич не са лоши.. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|