| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
VISA Нов потребител

Регистриран на: 13 Дек 2007 Мнения: 13 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Чет Дек 13, 2007 22:01 Заглавие: [SELL]Адаптер За Диагностика |
|
|
Продавам адаптери за диагносика с програмата VISA Uniscan. Адаптерите работят на всички коли с KL интерфейс.
Цена : 80лв.
За контакт : [email protected]

Последната промяна е направена от VISA на Пон Юни 22, 2009 17:40; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Дек 13, 2007 23:38 Заглавие: |
|
|
Добре дошъл във форума!
Пиши от кой град си... _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
VISA Нов потребител

Регистриран на: 13 Дек 2007 Мнения: 13 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Сря Дек 19, 2007 21:26 Заглавие: |
|
|
А ето и как излгежда отвътре.
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
VISA Нов потребител

Регистриран на: 13 Дек 2007 Мнения: 13 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Съб Яну 26, 2008 12:11 Заглавие: |
|
|
| Ръководство за работа с програмата можете да намерите тук. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pavlin v Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2005 Мнения: 856 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Сря Ное 05, 2008 12:58 Заглавие: |
|
|
| Само това ли е,или има и накраиниците с буксите.Благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
VISA Нов потребител

Регистриран на: 13 Дек 2007 Мнения: 13 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Сря Ное 05, 2008 18:48 Заглавие: |
|
|
В комплекта има такъв кабел.
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
VISA Нов потребител

Регистриран на: 13 Дек 2007 Мнения: 13 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пон Дек 15, 2008 18:23 Заглавие: |
|
|
Към адаптера върви и софтуер VISA Uniscan 1.83 и UniDiag KWP2000.
VISA Uniscan 1.83 работи под дос на 2 КОМ порта, а UniDiag KWP2000 работи под Windows на 1 КОМ порт за коли само с К линия. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
VISA Нов потребител

Регистриран на: 13 Дек 2007 Мнения: 13 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пет Апр 24, 2009 18:19 Заглавие: |
|
|
Нови бройки.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
VISA Нов потребител

Регистриран на: 13 Дек 2007 Мнения: 13 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пон Юни 22, 2009 17:40 Заглавие: |
|
|
| Нова цена : 80лв. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
VISA Нов потребител

Регистриран на: 13 Дек 2007 Мнения: 13 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пон Сеп 14, 2009 13:24 Заглавие: |
|
|
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|