| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
kaloyan Опитен потребител

Регистриран на: 03 Окт 2004 Мнения: 250 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Нед Мар 13, 2005 14:10 Заглавие: tda 8178fs |
|
|
след преработка с stv9379fa.во тръгна но имам прещипване от долу.пробвах с различни ценери прещипването се променя но несе оправя,всички външни елементи съм ги проверил.пробвах с TDA 8170 и
TDA 8172 проблема с прещипването остава. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Electronicsinfo Нов потребител

Регистриран на: 06 Юни 2004 Мнения: 46
|
Пуснато на: Нед Мар 13, 2005 20:48 Заглавие: |
|
|
А какъв е телевизора?
Преработвал съм на Tevion и имах подобни проблеми, накрая махнах ценера и съпротивлението, т.е. замених схемата без каквато и да е промяна по шасито и TV-то си тръгна перфектно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Genia Опитен потребител


Регистриран на: 15 Ное 2004 Мнения: 203 Местожителство: Asenovgrad
|
Пуснато на: Пон Мар 14, 2005 8:45 Заглавие: |
|
|
| Има много голяма вероятност да е от отклонителната система!!!Странно но е така.Вчера говорих с един колега беше правил един телевизор с подобен дефект.Три дни го прави не ще и не ще....Накрая му смени отклонителната система и стана!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kaloyan Опитен потребител

Регистриран на: 03 Окт 2004 Мнения: 250 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Пон Мар 14, 2005 21:29 Заглавие: |
|
|
| телевизора е telefunken.без ценера е хор. черта.за сега съм го отместил утре или в другиден ще го боря пак.с оригиналната схема 7 кр. е във въздуха. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kaloyan Опитен потребител

Регистриран на: 03 Окт 2004 Мнения: 250 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Съб Мар 19, 2005 14:53 Заглавие: |
|
|
| изрових от боклуците едно TDA 8170 и тв тръгна .незнам вече от къде да пазарувм.наложи се само да повдигна второто захранване на схемата за да изчистя обратния ход и да прекъсна 60в към 3кр. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Мар 19, 2005 16:10 Заглавие: |
|
|
аз гръмнаах 5 такива докато една се окаже долу горе истинска за да работи.писна ми от ментаци  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|