 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
yavkata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Окт 2007 Мнения: 411 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Сеп 09, 2009 15:43 Заглавие: Разчистване..... |
|
|
Здравейте, реших да попрочистя дома си от ненужни (за мен) техники и части,за продажба както следва:
1. Два баса ТВМ арн 188/05 4 ома,единия е с проблем в бобинката, другия е перфектен, и двата оптично в идеално състояние - цена 20лв общо.
2.Двд Cyberhome CH-DVD 402 - чете когато му е кеф, вероятно за профилактика - цена 15лв.
3. СД записвачка Филипс мод. CD-R 770/00 - до последно четеше, но не съм записвал с нея - добър външен вид - цена 25 лв, ще я пробвам утре и ще пиша пак.
4. Сд Харман Кардон ЦД-7400 с оригинално дистанционно - чете и свирука добре , дребни драскотини по горния капак. Цена - 45лв с коментар. Причина за продажба - смених марката - вече е ДЕНОН.
Приемам бартери и за някое компонентче Денон за нещата които изредих.Всичко се намира в София, но може с куриер до други градове, за контакт - ЛС, снимки ще кача довечера. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yavkata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Окт 2007 Мнения: 411 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Сеп 11, 2009 9:46 Заглавие: re: |
|
|
| Двете басчета и записвачката заминаха, пакетна цена за Харман Кардон + ДВД Сайбърхоум - 50лв!!!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yavkata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Окт 2007 Мнения: 411 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Сеп 15, 2009 11:20 Заглавие: re: |
|
|
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|