| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
sastst Нов потребител

Регистриран на: 21 Яну 2005 Мнения: 31 Местожителство: Philippines
|
Пуснато на: Сря Сеп 16, 2009 12:50 Заглавие: Продавам осцилоскопи |
|
|
Продавам следните двуканални осцилоскопи:
1. PHILIPS PM3230 - 2x10 MHz - 100 лв. - продаден
2. С1-75 - 2х250 MHz - 100 лв. - нуждае се от настройка
3. С1-69 - 2х5 MHz - 60 лв. - за смяна на тръба
4. OG2-23 2x5 MHz - 40 лв.
Осцилоскопите са без сонди.
При интерес изпращам снимки.
Живея в гр. София, e-mail - [email protected]
GSM 0884 66 58 79
Стоянов
Последната промяна е направена от sastst на Вто Окт 06, 2009 8:33; мнението е било променяно общо 2 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lz1wvm Опитен потребител

Регистриран на: 12 Апр 2007 Мнения: 278 Местожителство: в Гората
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Фикри Нури Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юли 2005 Мнения: 1673 Местожителство: Kърджали
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lz1wvm Опитен потребител

Регистриран на: 12 Апр 2007 Мнения: 278 Местожителство: в Гората
|
Пуснато на: Сря Сеп 16, 2009 22:42 Заглавие: |
|
|
Фикри Нури благодаря.
sastst дай по-вече подробности за осцилоскопа като снимки и техническо състояние.Може и на ЛС.
Поздрави |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|