| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
DAN Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 273 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Чет Мар 17, 2005 18:00 Заглавие: 11AK19PRO ROADSTAR |
|
|
Тв е с SDA555XFL,24c08,tda8840.
Сених го с VESTEL 19V1.0FT
Дефектни са всички +TDA6107(ГРЬМ)
Тьрся точен dump
ТВ-то е с тьмен екран
[email protected] _________________ Мери ли го? Мерих го! Смени ли го? Не съм.Смени го! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Мар 17, 2005 18:14 Заглавие: |
|
|
Пробвай с тези. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Чет Мар 17, 2005 18:22 Заглавие: |
|
|
Ako версията на процесора е А14 това трябва да стане _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DAN Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 273 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Съб Мар 19, 2005 12:59 Заглавие: |
|
|
ЗДР.
Паметите сигурно ще станат,защото доиде и звук,
но явно имам още проблеми.
БЛАГОДАРЯ
Ще пиша като накарам екрана да светне _________________ Мери ли го? Мерих го! Смени ли го? Не съм.Смени го! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DAN Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 273 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Съб Мар 19, 2005 16:04 Заглавие: |
|
|
Пуснах го.
Ликаж на ценера на 5-и крак на tda6107
Благодаря _________________ Мери ли го? Мерих го! Смени ли го? Не съм.Смени го! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|