| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
gama Активен потребител

Регистриран на: 07 Дек 2004 Мнения: 84
|
Пуснато на: Съб Мар 19, 2005 10:47 Заглавие: TV LG NR CB-14F80 |
|
|
| Разстройва след 5-6 часа работа VHFL BAND.TUNER PHILIPS UV1315 сменян. Разменяни PIN VHFL VHFH.Шаси 12.1 /BEKO/ процесор ST6387B1 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kaloyan Опитен потребител

Регистриран на: 03 Окт 2004 Мнения: 250 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Съб Мар 19, 2005 14:43 Заглавие: |
|
|
| виж ценера 33в за по сигорно го смени или някои от захр.напр.на тунера след време да не мърдорат. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gama Активен потребител

Регистриран на: 07 Дек 2004 Мнения: 84
|
Пуснато на: Съб Мар 19, 2005 17:47 Заглавие: |
|
|
| разстойва само VHF L BAND както писах така че DZ33V отпада ,разменяно е и управлението VHF L VHF H .сменял съм и транзистора формиращ варикапното. последния път работи нормално 3ч.съмнявам се за процесор. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Съб Мар 19, 2005 18:02 Заглавие: |
|
|
| Повредата е стандартна.Повреден процесор.И не ми е ясно защо се появява само при 14"тв.Пробвай със охлаждане и ще разбереш че е той. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gama Активен потребител

Регистриран на: 07 Дек 2004 Мнения: 84
|
Пуснато на: Съб Мар 19, 2005 18:16 Заглавие: |
|
|
| Благодаря bamze.Пробвах с охлаждане памук и спирт, но нямаше ефект.В понеделник ще бъда по настоятелен в охлаждането.Интересно е че ги правя от нови а това е 1 подобен случай. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zxcr Опитен потребител

Регистриран на: 16 Юли 2004 Мнения: 624
|
Пуснато на: Нед Мар 20, 2005 21:32 Заглавие: |
|
|
| При мен излезе от спойки в тунера. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|