| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bongo Опитен потребител

Регистриран на: 17 Окт 2003 Мнения: 348 Местожителство: Нова Загора
|
Пуснато на: Нед Ное 21, 2004 1:19 Заглавие: FORD 5000 RDS КОД ?? |
|
|
Някой мойе ли да ми помогне с този автокастофон? Търся калкулатор за кода или ако някой може да ми го сметне !
FORD 5000 RDS - Made in Portugal
PART NO: 96AP-18K876-CC
SERIAL NO: M055324
Благодаря предварително! _________________ Георги Влаев, LZ3GH |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Boiko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Апр 2004 Мнения: 547 Местожителство: София-Люлин 8 зад Билла 0888 491 426
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ФОРМАТЦЕВТ Опитен потребител


Регистриран на: 23 Юни 2004 Мнения: 166 Местожителство: Лясковец BG
|
Пуснато на: Нед Ное 21, 2004 10:56 Заглавие: |
|
|
Не знам коя година си роден ма 1965 ти е кода _________________ Пречките са онези малки неща около пътя ни които виждаме ако отклоним поглед от целта
http://diagnostika.hit.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gost Гост
|
Пуснато на: Нед Ное 21, 2004 14:28 Заглавие: a kak stava ako e blokiran ford 5000 |
|
|
| a kak stava ako e blokiran ford 5000 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Dobri Опитен потребител

Регистриран на: 24 Апр 2004 Мнения: 308 Местожителство: Varna
|
Пуснато на: Пон Ное 22, 2004 0:36 Заглавие: |
|
|
| Включваш и чакаш, ако не стане трябва да се препрограмира паметта, в твоя случай тя е в процесора. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kostadin iantchev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Май 2003 Мнения: 520 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Пон Ное 22, 2004 1:39 Заглавие: |
|
|
Остави го включен няколко часа и ще ти даде да вкараш кода освен ако не са вкарани 10 грешни кода. _________________ Отдел за борба с "бъговете" по електрониката. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bongo Опитен потребител

Регистриран на: 17 Окт 2003 Мнения: 348 Местожителство: Нова Загора
|
Пуснато на: Чет Дек 02, 2004 13:49 Заглавие: FORD 5000 RDS |
|
|
Има 10 грешно въведени кода. Някой може ли да ми каже краката на процесора и свързването му към Motorola Cracker (става въпрос за схемата). Пък и ако случайно има и дъмо - ще черпя!!  _________________ Георги Влаев, LZ3GH |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kostadin iantchev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Май 2003 Мнения: 520 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Чет Дек 02, 2004 14:33 Заглавие: |
|
|
Процесора е MC68HC11PA8 и много трудно се бутва. 61 пин - reset, 1 пин - TD, 64 пин - RD, ModeA - 63, ModeB - 62. Ако не се бутва се пипа кварца с пръст докато се бутне. _________________ Отдел за борба с "бъговете" по електрониката. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bongo Опитен потребител

Регистриран на: 17 Окт 2003 Мнения: 348 Местожителство: Нова Загора
|
Пуснато на: Чет Дек 02, 2004 15:21 Заглавие: MC68HC11PA8 - Mode A & Mode B |
|
|
Извинявай за невежеството, но къде се включват MODEA и MODEB - към маса или към +5Волта? _________________ Георги Влаев, LZ3GH |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kostadin iantchev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Май 2003 Мнения: 520 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Чет Дек 02, 2004 15:41 Заглавие: |
|
|
Към маса. _________________ Отдел за борба с "бъговете" по електрониката. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|